Teambuilding

Teambuilding v únikové hře? Tady jste správně!


Seznam Teambuildingů


Únikové hry jsou skvělou volbou nejen pro firemní akce, rozloučky se svobodou, školní výlety a mnoho dalších příležitostí. Ne všechny jsou ovšem vhodné pro každý typ skupiny.


Udělejte si přehled jak to funguje, zorganizujte skvělý event a blískněte před kolegy! (5 minut čtení)

*Jaké hry jsou a kolik lidí pojmou?*

Většina únikových her je dizajnovaná pro 2-6 hráčů. Jak tedy zabezpečit zábavu pro větší počet lidí? Možností je několik:

Únikové centra - Je několik míst kde až 5 her pohromadě. Budete se sice dělit na menší skupiny, které hrají různé hry současně. Výhodou je, že nebudete muset čekat na uvelnění hry. Vhodné pro 15-50 lidí

Zrcadlové hry - jsou dvě stejné hry vedle sebe. Rozdělíte se na dva týmy a soutěžíte, komu to bude pálit a řešit rychleji. Vhodné pro 8-12 lidí.

Oudoorové hry - hry hrané venku. Týmy obyvykle 4-5 lidí dostanou tablet / instrukce a plní instrukce na různých místech.

Catering a posezení

V některých místech je možné zabezpečit i různou úroveň cateringu. Od jednohubek po chafing. Posezení a občerstvení se děje buď na místě nebo v přidružené restauraci.

Chybí vám zde informace?

Zeptejte se nás na info@escapemania.cz

Únikové centrum v Praze pro 20 - 100 lidí

Hry v centru

Titanic

SAW

Márnice I

Márnice II (souboj)

Freddy Krueger

Star Wars


1) Utečte! Začínáme Titanicem, pokračujeme dobrodružstvím ve Freddy Kruegerovi a Star Wars a dále pak napětím ve hrách Márnice I a Márnice II či hrůzostrašném Saw
2) Užijte si týmové hry Mad Head nebo Push & Play
3) Poseďte na baru a užívejte si atmosféru Endorfinu

Na všechny akce zajistíme pestrý catering, moderátora, DJ případně další doplňkové efekty – mlhu, konfety či fontány. Zábavným doplňkovým programem může být i karaoke. K dispozici osvětlení, bar, parkování, zvuk, wifi. Prostory vhodné na školení, jednání i recepci.

prostory10-e1531567048297.jpg