room map

Apocalypse Zombie 2213

Escaped
1300 - 1500 Kč
cena
Normální
obtížnost
2–5
hráčů
neurčeno
10.0 z 10
doporučuje
Platinum

Poté co propukla globální epidemie, svět obsadili zombie. Lidstvo se přesunulo do podzemní sítě bunkrů. V jednom z bunkrů profesor vyvinul vakcínu na zničení viru, bohužel spojení s tímto bunkrem je přerušeno. Vaším úkolem bude získat virus ukrytý v bunkru a zachránit tak lidstvo.

- profesionální filmové dekorace
- žádný mechanický zámek
- 100% interaktivní

Vítejte v Questerlandu! V centru únikových her v Praze!
Každá hra v Questerlandu představuje strhující dobrodružství, jehož cílem je splnit zadaný úkol – quest a uniknout v čas ze zavřené místnosti. Ke splnění úkolu a úniku z místnosti musíte prozkoumat různé skrýše i neobyčejná zařízení, přijít na správné řešení šifer, puzzlů a hádanek a nakonec najít tajné dveře nebo jiný způsob jak se dostat z tématické místnosti. Existuje jediná cesta ven. Přijmete výzvu?

Únikové hry (Exit games, Escape games) v realitě ztělesňují populární sérii počítačových únikových her, tedy her typu „dostat se z místnosti“ nebo klasického žánru point and click adventur. Ocitnete se v úkolové místnosti s určitým příběhem, a vaším cílem je splnit úkol a z místnosti uniknout. Centrum únikových Her Questerland je místo, kde můžete na vlastní kůži zažít akci a napětí. Každá hra představuje strhující dobrodružství. Přijďte a přesvědčte se sami, že živé questy jsou mnohem zajímavější než elektronické. Čeká Vás 60 minut akční zábavy, při které bude otestován Váš úsudek, postřeh, logické myšlení a schopnost týmové spolupráce.

Přijďte do Questerlandu, staňte se součástí úchvatného námětu, rozbijte stereotyp a zažijte s přáteli či rodinou něco nového. Úniková hra v Questerlandu vám přinese jedinečné zážitky, které stmelí kolektiv, a společně na hru budete dlouho vzpomínat.

Pravidla jsou snadná – Máte 60 minut na to, abyste se dostali ze zamčené místnosti, ze které existuje jen jediná cesta ven. Pomocí řešení logických hádanek, šifer a hlavolamů se budete stále více blížit vašemu cíli – utéct. Hodiny tikají. Přijmete výzvu a podaří se vám utéct z místnosti v čas?

Budujete tým a chcete vyzkoušet netradiční teambuldigové prostředky? Možná v Questelandu naleznete to, co hledáte. Úniková hra nutí všechny hráče pozitivním a aktivním způsobem spolupracovat a společným příjemným zážitkem se mezi nimi vytvoří pouto, které může být základem zdravého a schopného kolektivu.

Uvidíme se na místě s nejzajímavějšími únikovými hrami – Centrum únikových her Questerland!

Hodnocení a komentáře od uživatelů (6)

80%

Anonymní uživatel – Začátečník

Aug. 9, 2019, 3:29 p.m.

Tahle unikovka byla skvělá. Občas jsme na nějaký úkoly přišli náhodou a nechápal jsme jak jsme ho zvládli, ale prostředí příjemný a obsluha super :).

Krásné prostředí

Žádné lekačky

Některé úkoly nebyli snadné

Mám radši zámky:D

Avatar
100%

Anonymní uživatel – Začátečník

Dec. 17, 2018, 1:21 p.m.

Avatar
90%

Anonymní uživatel – Začátečník

Dec. 17, 2018, 1:21 p.m.

Avatar
100%

Anonymní uživatel – Začátečník

Oct. 19, 2018, 10:14 a.m.

Hra je příjemně atmosferická, není třeba se bát nějakých lekaček apod. věcí. Úkoly jsou přímo udělané k příběhu, což bylo naprosto úžasné a rozhodně to oceňuju!

originálně vypadající úkoly

atmosféra - ne žádný psycho horor

žádná

Avatar
90%

Anonymní uživatel – Začátečník

Sept. 24, 2018, 12:29 p.m.

žádné zámky, hravé, pěkné prostředí

Avatar
100%

Registrovaný uživatel MN – Začátečník

Aug. 24, 2018, 2:28 p.m.

Toto není únikovka. Toto je příběh.

Krásné prostředí

0 zámků!!!

Avatar


Nejnižší ceny únikových her na EscapeMania.cz
 • Otvírací doba
 • Pondělí 10:15 a.m. - 10:15 p.m.
 • Úterý 10:15 a.m. - 10:15 p.m.
 • Středa 10:15 a.m. - 10:15 p.m.
 • Čtvrtek 10:15 a.m. - 10:15 p.m.
 • Pátek 10:15 a.m. - 10:15 p.m.
 • Sobota 10:15 a.m. - 10:15 p.m.
 • Neděle 10:15 a.m. - 10:15 p.m.

Komunita Escape Mania

Získej přístup ke všem funkcím

 • Vlastní deníček her s poznámkami
 • Česká liga únikových her
 • Testování nových místností
 • Doporučení a recenze od zkušených hráčů
 • Žebříčky těch nejlepších