Objevujte escapemánií

Katalog všech českých únikových her

máme zalistováno přes 160 českých her a další hledáme. Všechny přehledně v katalogu s možností filtrování. Najdete tak snadno únikové hry vhodné pro děti, nebo tým vs tým. Pokud víte o nějaké únikovce, kterou ještě neznáme, dejte nám tip.

katalog.png

Doporučovač

Kdo by chtěl utrácet peníze a čas za hru, která ho nebude bavit? Náš Doporučovač je jednoduchý algoritmus, kterému když odpovíte na otázky, najde hru, která bude vyhovovat Vašim potřebám.

doporučovač1.png

Univerzální dárkové vstupenky

Ušetřete si starosti se zjišťováním, jestli kamarád nebo novomanželé byli na některé z her. Zlatá a Platinová vstupenka je platná do desítek českých her. Vyberou si sami.

Možnost získat v bezvadné dřevěné krabičce, při otevírání které se docela zapotí a vy pobavíte.

krabicka se zlatou vstupenkou.png


Hodnocení a sdílení zážitků mezi hráči

Každý hráč může sdělit své + a -. Vy tak víte, jaká hra je než do ní vkročíte. Hodnocení v každém profilu hry.


Platba kartou a všemi zaměstnaneckými benefit systémy

10 přijímaných platebních metod, včetně Sodexo, Benefity a dalších zaměstnaneckých benefit systémů. Nenechte propadnou své kredity a vyměnte je za vstupenky s platností až 1 rok!


Deníček hráče pro zaznamenání odehraných her

V profilu hry si jednoduše kliknete na tlačítko a hra se vám přidá na seznam odehraných her. Přidat si můžete i vlastní poznámku o zážitku ze hry pro případ, že se vás kamarádi zeptají na doporučení kam zajít. Seznamem se můžete jednoduše pochlubit na Facebooku!

odehrané hry.png

Stačí "Přidat do odehraných" v profilu hry

Image 1.pngJAKÉ FUNKCE PLÁNUJEME

Hlasovací pomocník pro organizátory skupin

Zhostit se organizace skupiny bude jednodušší. Aby se vám ulehčilo nalezení hry, kterou nikdo nehrál, připravujeme vám hlasovač. Vy označíte 3-4 možnosti kam zajít, vygenerovaný link zašlete kamarádům a oni hlasují, do které hry chtějí zajít.

Chcete vědět, kdy bude funkce k dispozici?

Sledujte náš Facebook